K.U.C.B.H. Fokkers – Éléveurs U.R.C.B.B.

Hanique Marianne – Avenue de L’Avenir 36 – 1640-Rhode Saint Genèse
vrany@skynet.be + haniquemarianne120@hotmail.com
+32 (0)475 73 81 31 + +32 (0) 473 89 73 49

Mme. Brigitte Boisse
Tel: +33 (0) 6 04 49 54 26 – lesloupsdelatiarde@orange.fr

Bruno et Sophie Barras – Rue Hautbiermont, 6A – 1457 Nil-Saint-Vincent – Belgique
+32 (0) 488 77 71 60 – +32 (0)473 24 42 34 – deladaguenoire@gmail.com 

Pairet Daniele
Bergers Belges – Tervuerens & Groenendaels
Rue St-Lambert, 75  –  1457 Tourinnes-St-Lambert  –  Belgique
+32 (0) 479 99 39 21 – HK01220068 – dupuydeslouves@gmail.com

Fons Den Hond – Stotert 78 – 2491 Balen-Olmen – België
00 32 (0) 474 76 49 07 – foxiesfarm@hotmail.com
Foxie’s Farm.be

Brigitte Broekx – Stationstraat 29 – 8680 Koekelare – België
+32 4(0) 68 12 81 00 – b_broekx@hotmail.com

Familie De Wae-DesmedtOude Jetseweg 17 – B – 1731 Relegem
Tel.: +32 (0) 497 40 19 82 – info@kennelderoanelle.be
HK 10215085

Chantale Maljers
tel:+32 (0) 495 49 60 19
Chantale.maljers@gmail.com 

Anne Verhaegen – rue de l’Institut,130 – 4670 Blegny – Belgique
+32 (0) 477 41 04 53 – HK 01600787 – anne.verhaegen@teledisnet.be

Katherine Etienne-George – Helstraat 70 – 3590 Diepenbeek – België
0032474221001 – morningstartreasure@hotmail.com
http://morningstartreasure.atara.be/debug/berger-belge.html

Info op Facebook Simply Divine Malinois r puppies – Focus: agility

Nora Figoureux – Leliënlei 28 – 2500 Koningshooikt – België
Tel: +32 (0) 3 482 35 87 – nora.figoureux@telenet.be

Stevy De Groodt – +32 (0) 475970902 – HK01501212
stevy.de.groodt@gmail.com

Weckhuyzen Johan – Spanjaardstraat 59 – 8490 Stalhille – België
+32 (0) 475 64 79 81 – johan.weckhuyzen@skynet.be – HK12306523

Geert Verlinden – Broeckstraat 67 – 9890 Gavere – België
GSM: +32 (0) 471 23 63 21 – geert_ver@hotmail.com
BTW nr 0884 951 784  –  HK 10402695

Heylen Marc & Jeannine
Dingdongen 28 , 2275 Gierle
+32 477 572367.     marcenjeannine@gmail.com

Beelen-Maes Franklin en Sofie – Gullegesmetraat 150 – 8880 Sint-Eloois-Winkel – België
+32 (0) 478 42 14 27 – vanhethelleputjen@telenet.be

Lutgarde Kennes
Zonderschotsesteenweg 16 – 2220 Heist-op-den-Berg – België
+32 (0) 495 48 03 78 – loveprivacie@hotmail.com